نویسنده و محقق : اشکان ارشادی 

سعی میکنم که دیگر وب سایتهای حاوی کد را به شما معرفی کنم ، کار با این وبسایتها بسیار آسان است و ناراحت نباشید.

سایتی به نام کد باز نیز هست ولی در استفاده کدها بسیار محتاط باشید و از هر کدی استفاده نکنید.

وبلاگ من ، تنها در جهت معرفی این وبسایتها را معرفی میکند پس :

عواقب استفاده و بروز هر مشکلی تنها پای خودتان است و من و وبلاگم هیچ مسئولیتی در قبال استفاده و خدای نکرده بر به مشکل خوردن شما نداریم و خودتان مسئول هستید و ما تنها معرفی می کنیم تا شما هم بتوانید بهره ببرید.

اگر از لوکس بلاگ یا رز بلاگ استفاده می کنید ، خودش محلی برای اضافه کردن اسکریپهای اختصاصی دارد ولی در بلاگ اسکای باید با مهارت در جای مناسب آن را وارد کنید که باز هم نترسید چون ساده است و اصلا نگران نباشید.

حال وبسایت هایی داریم که کد ابزارهایی را ارائه می‌دهند و اغلب نمونه پیش فرض دارند و خالی از اشتباه عملکرد هم نیستند ، در زیر مشهورترین آنها را ارائه می دهیم :

پیچک      http://www.pichak.net ، لینک پیچک را دوباره وارد میکنم ولی اگر همچنان ورود نکرد ، در مرورگر بنویسید پیچک یا اسم سایت را وارد کنید.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Troy (یادامام وشهدا)زخم هایتان یادمان رفت و آرمان هایتان را قاب گرفتیم Justin Will بهترین آهنگ های ایران ناگفته هاي قشنگ برترین مرجع ادیت و مود Gta Settleinturkey Marie خرید و فروش باغ ویلا در غرب استان تهران