نویسنده : اشکان ارشادی 

وضیح اینکه : 
1.من منظورم اینه که با دنبال کردن که نوعی لینک دادن هست حاضر به حمایت از وبها و تشویق بچه‌ها به تولید محتوا هستم ، تولید محتوا می تواند از یک مقاله باشد تا نظری تاثیرگذار مثل همین نظری که گذاشته اید و بطرز مطلوبی حس نکته گیری را در من ایجاد کردید. باعث خوشحالی هست که از بچه‌ها با نظرات متفاوت و از ابعاد متفاوت بیاموزم. 
2. قصدم اینه که به مراجعین وبم این اطمینان را بدهم که لطف آنان ، بدون توجه نمی ماند و در اولین فرصت من هم حمایت میکنم. 
3. زیاد با این جمله مواجه شده‌ام که کامنت گذاری شما در جهت تبلیغ وب خودتان و درخواست دنبال کردن متقابل غلط و خواسته ای بیجاست ، کاملا درسته و بگویم که : بله هیچ اصرار و اجباری نباید باشد چون شاید کسی از وب من خوشش نیاید ولی خدا شاهده اصلا با کامنت گذاشتن هایم قصد تبلیغ ندارم و اگر توجه کنید همیشه کامنت و نظرم طویل است ، در صورتیکه اگر تبلیغی بود به کوتاهترین شکل می نوشتم. مثلا : موفق باشی. وب خوبی داری. بسیار عالی بود. یا 
4. از بچه‌های بیان و حتی غیر بیان خواهش می‌کنم چنانچه نظراتم را بیهوده و تبلیغی میدانند ، آنها را به صلاحدید خود حذف کنند. همچنین بهترست حذف کنند تا ستاره زدن ، تا اثر منفی تبلیغی کلهم حذف بشود. البته بوده که خودم از فردی خواهش کرده ام تا فقط بخشی از نظرم را ستاره بزند و اگر ایرادی در انتشار نمی بیند منتشر کند که با جواب مثبت روبرو شده‌ام. همچنین گاهی هم صلاح و ریش و قیچی در دست خودمان هست چون باید بخش‌های ابهام دار یا توهینات را بگونه‌ای حذف کنیم و برای اینکه نشان دهیم که ظرفیت دریافت و پذیرش نظر مخالف را داریم! منتشر کنیم. 
5. کاملا درست اشاره کردید که « مشک آنست که خود ببوید ، نه آنکه عطار بگوید » ،،،،، در تکمیل حرف و سخن شما اضافه کنم که : هیچ بقالی نمی گوید ماست من ترشه! هرکسی مال خود را بهترین عنوان می کند و در آزمون و خطا و عرضیابی مشخص می‌شود چقدر ارزش واقعی دارد. 
6. بله ، واقعا وبلاگهای الکی زیاد هست و با شما تا حدود اشتراکاتی که هر دو عقیده داریم موافقم! 
7. من بعداز مدتی مجبور شدم وبم را حذف کنم و به سوتفاهم ها و ایهام ها و ابهام ها پایان دهم ،،،،، همچنین بدبرداشتی هایی نیز رخ داده بود که دیگر با حذف وب و پیج اینستای خودم پایان دادم ولی وب بلاگ بیان را دوباره ایجاد کردم چون از لحاظ معنوی موظف هستیم که زکات علوم آموخته را بپردازیم. « زکات علم به نشر آنست » 
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Software training خبرنامه به روز و تخصصی سینما hamechidan217 Jamie bystrategy | با استراتژی کار کنیم سـ4ــہ نقطـ...ـہ ایران آدرس و اسامی آرایشگاه حرفه ای خوب از خود به فرا خود رسیدن...