نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 

درخواست : سوالات آخر مطلب رو بخوانید و سپس نظر پر ارزشتان را بگذارید. همچنین گرچه بهترین نظر ، نظری هست که نوشته و بررسی بیشتری دارد ولی در چارچوب قانون بنویسید و پرهیز کنید از مقایسه های اقتصادی و ی! چون این تنها پستی برای کسب مقادیری اطلاع و نظرسنجی هست و اصلا جنبه دیگری ندارد! پس اگر خواستید بجز نام ، مطالبی را به نظرتان افزوده کنید ملاحظه کنید و خیلی از جنبه‌های دیگر را لحاظ کنید و از ذکر مواردی همچون : بنزین و غیره حتی به شوخی پرهیز کنید. اتفاقا میخواستم به پست تصویر اضافه کنم ولی نشد از دیگر آپلودسنترها استفاده کنم و از صندوق بیان هم ترجیح میدم کمتر استفاده کنم چون محدودیت ارسال فایل دارد یعنی ۵۰۰ فایل می توان آپلود و ارسال به پست کرد! بعدا تصاویری اضافه می شود. اصلا به مطلب اصلی که سوالات اصلی در آخر آمده بدون جانب داری پاسخ دهید و نام کشور را بصورت تنها درج کنید. اصلا همزمان با این پست یک پست دیگری ارسال می‌کنم با این عنوان « بعداز وطنت ، کدام کشور را می پسندی تا معرفی کنم؟ » تا ضمن پاسخ شما ، آن کشور را کامل از لحاظ وسعت و غیره شرح دهم و انشاءالله پست کاملی شود. 

همچنین ، قالب را خواستید و عوض کردم تا بچه‌های موبایلی با قالب رسپانسیو بتوانند بهترین استفاده را ببرند! ولی برخی از بچه‌ها اصرار بر تعویض فونت و آواتار بنده دارند که این امری شخصی هست. همچنین عرفان خان ، مرا یاد داده و حتی گفته اگر نتوانستید تا خودم براتون درست کنم ، ولی دین و مذهب و قانون به ما آموخته که اجبار برکسی نکنیم. همچنین راضی نگهداشتن همه در فضای مجازی خیلی سخته! الان شما فونت وزیر را دوست داری ولی دیگری ساحل ، و من همین را می پسندم. و اینکه از قوالب رسپانسیو ، قالبهای دیگری را شاید جایگزین کنم و پیشنهاد شما بسیار خوبه ولی اصرار و اجبار نکنید. 

به احتمال قوی ، دنبال قالبی تمام صفحه و سفید هستم و باید جستجو کنم. 

انشاالله تا چه پیش آید. 

از وقتیکه مطالعات جغرافیایی می کردم به این فکر می کردم که اگر روزی قرار باشه که در شهر و استان خودم نباشم پس کدام استان ؟ کدام شهر ؟ محل زندگی من خواهد شد ؟ 

خوب ؛ جواب این سوال بستگی به نوع شغل و خواسته های رفاهی _ مادی و معنوی متفاوته! ولی کدام استان رو بعنوان استان مورد علاقه خودم معرفی می‌کنم ؟؟؟ 

بازهم جواب این سوال برای من بستگی به خیلی از دلایل داره و دارد! مثلا : یک استان رو بخاطر آب و هوای خوبش و یک استان رو بخاطر وسعت و پهناوریش و یک استان رو بخاطر فضای مذهبیش و. دوست دارم و بازهم جواب مشخصی ندارم. 

در حوزه زبان فارسی هم نمی توانم باز منطقه ای رو انتخاب کنم چون لهجه ها همه جالبی و زیبایی خودشان دارند و نمی توان هم با دیده تعصب و غیرت پافشاری بر استان خودم بکنم. 

در نهایت به حرف فردوسی می رسیدم که : « همه جای ایران سرای منست! » 

حالا اگر بخواهم بدون حرف و حدیث یک استان یا محل جغرافیایی را بیان کنم اینگونه می شود : 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود سرای دانشجویی موی تای وکیک بوکسینگ Kimberly یک فراکاو Tara بلاگ دیزاینر !گمنامم خرید آپارتمان در ترکیه