نویسنده : اشکان ارشادی 

خوب خبر خوشحال کننده اینکه فرد موردنظر ، معلوم شد. 

یک کلام : ناشناس پیدا شد. 

دیگه مزیدگویی نمی کنم. 

چندوقت پیش ، رفع ابهام و ایهام می نوشتم ، همچنین سوتفاهمات را برطرف میکردم ولی برخی سوتفاهمات علاوه بر اینکه قدری درست بود ، اسباب مزاحمت برای بنده را داشت. 

وبی را که در جهت معرفی گذاشته بودم ، تنها برای قبول نماز و روزه های از دست رفته بیشتر برای اموات بود ، ولی چون کشور ما علاوه بر قومیت از لحاظ دین و مذهب هم رنگارنگ است ، دلخوری هایی پدید آورده بود. خوب! دو ماه رایگان به معرفی این وب پرداختم و برای برداشته شدن سوتفاهمات و دیگر دریافت نکردن کامنتهای ناشناس! این لطف را برداشتم. همچنین ایشان هم لطف کرده بودند و پستی برای من زده بودند ولی بهتره که دیگر از پستهای سنجاق شده ، در راستای وب خودمان بهره ببریم. 

دوستان تقریبا درست می‌گفتند : که این حالت پشتیبانی و شخصی گری داره و برخی هم متاسفانه مرا متهم به گرفتن پول میکردند که خدا گواه است ، من حتی یک ریال هم نگرفته‌ام ، ولی در آینده اگر صلاح وب خود را در جهت کسب درآمد قانونی دیدم ، خودم مختارم و قضیه فرق دارد. 

قوانین یا شرعی و عرفی هستند!!! 

یا مدنی!!! 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه فرهنگی و هنری سردار عشق(شهید چمران) Tiffany آرشیو آثار آرش حسینیان پاسپورت اکراین دیبـی آموزش زامارین نیتیو دانلود فیلم جدید ایرانی آسانسور شیشه ای کتاب خوب Katelyn